HARRY POTTER TAG

Hejka kochani!
Wiem że jest jeden dzień po urodzinach Harry'ego ale i tak bym chciała odpowiedzieć na TAG Booki , ponieważ Harry towarzyszy mi od najmłodszych lat. Więc biorę się do odpowiadania.


1. ULUBIONA KSIĄŻKA?
Moją ulubioną książką z serii o nastoletnim czarodzieju jest Więzień Azkabanu ~ ze względu na Syriusza i ogólnie przez fakt że są tam Huncwoci oprócz Jamsa (*)
Kolejną chyba częścią jest Czara Ognia ~ ponieważ strasznie podoba mi się w książce to jak jest opisany cały ten Turniej Trójmagiczny. I oczywiście od tej części jest z nami Lord Voldemort.
I na koniec by zamknąć te pytanie, część którą po prostu kocham, jest Książę Półkrwi ~ i może powód wyda się banalny ale i tak go napisze. Kocham tą część ponieważ w niej jest najwięcej Draco Malfoya. Mówiłam że banalny powód. Choć nie tylko przez niego podoba mi się ta część ale również przez to że ona wprowadza nas głębiej w historie życia Toma Riddla i też poniekąd Albusa.

2. ULUBIONY FILM?
Dwie części Insygnii Śmierci.

3. NAJMNIEJ ULUBIONA KSIĄŻKA?
Chyba najbardziej Zakon Feniksa. Choć i tak mam mieszane uczucia, ponieważ poniekąd mi się podobała ze względu na niektóre wątki, ale też strasznie mi się dłużyła. I to nie tylko przez to że jest najgrubsza z wszystkich, ale czasami miałam wrażenie że J.K Rowling chciała w tej części przedobrzyć.

4. CZĘŚCI KSIĄŻEK/FILMÓW PRZY KTÓRYCH PŁAKAŁAŚ ?
Kiedyś będąc dzieckiem płakałam na Więzieniu Azkabanu gdy myślałam że Harry i Syriusz umrą.
Ale od kiedy jestem potterheadem płakałam już więcej razy na m.in
~ Czara ognia ~ Śmierć Cedrika
~ Zakon Feniksa ~ Śmierć Syriusza i moment gdy nazwał go Jamsem
~ Książę Półkrwi ~ Śmierć Albusa
~ Insygnia Śmierci ~ Zbyt wiele by wypisywać

. JAKBYŚ MOGŁA BYĆ Z DOWOLNYM BOHATEREM TO KTO BY TO BYŁ ?
Hmm pewnie napisałabym kiedyś Draco, i nadal bym tak napisała lecz pod względem charakteru zbliżonym do mnie byłby to któryś z bliźniaków.

6. ULUBIONA POSTAĆ ?
~ Draco
~ Bliźniacy
~ Hermiona
~ Luna
~ Snape
~ Tom
A tak po za tym to wszyscy.


7. JAKI BYŁBY TWÓJ PATRONUS ?
Zdecydowanie wilk.

8. JAKBYŚ MOGŁA MIEĆ CZARNĄ RÓŻDŻKĘ, KAMIEŃ WSKRZESZENIA LUB PELERYNĘ NIEWIDKĘ TO CO BYŚ WYBRAŁA ?
Oczywiście że Peleryna Niewidka.

9. W JAKIM BYŁABYŚ DOMU ?
Robiłam tyle testów że sama nie wiem. Wychodzi na to że w każdym domu byłabym jakiś czas, ale i tak wiem że Slytherin to jest to gdzie bym się odnalazła.

10. JAKBYŚ MOGŁA SPOTKAĆ DOWOLNĄ OSOBĘ Z OBSADY FILMOWEJ, KTO BY TO BYŁ ?
Oczywiście że...
Tom Felton, ale również chciałabym spotkać Emma Watson, Daniela Radcliffa i Ruperta Grinta.

11. CZY GRAŁAŚ W GRY KOMPUTEROWE 
?Jeszcze nie... choć nie. Grałam jeden raz w Komnatę Tajemnic u przyjaciółki na komputerze.
12. NA JAKIEJ POZYCJI W DRUŻYNIE QUIDDITCHA BYŚ GRAŁA ?
Zdecydowanie bym wybrała pozycje szukającego ponieważ mam bardzo dobry wzrok, i lubię jak cała drużyna wygrywa z moją pomocą. Ale też dobrze czułabym się w roli pałkarza.
13. CZY PODOBAŁO CI SIĘ ZAKOŃCZENIE SERII ?
Zdecydowanie tak. Na myśl o tym aż mam łzy w oczach i ciarki. Gdy czytałam ostatni rozdział, ostatnie słowa kończące tą serie... nie mogłam uwierzyć że to koniec... miałam nadzieję że to jakiś żart że Rowling zaraz wyda kolejną książkę... ale nic się takiego nie stało... nie mogę uwierzyć że moi bohaterowie których tak kocham moją prawie 40 lat.
14. ILE DLA CIEBIE ZNACZY 
HARRY POTTER ?
Harry znaczy bardzo wiele dla mnie. Jest to seria która pokochałam od pierwszej strony, która nauczyła mnie że istnieje przyjaźń która jest w stanie przetrwać wszystko. I właśnie to próbuję stosować w moim osobistym życiu. Staram się być jak Harry dla swoich przyjaciół.
Dziękuję Ci Harry za te wszystkie lata <3Wszystkich Potterhead zapraszam do tego TAGu.
Wszystkiego Najlepszego Harry <3

2 komentarze:

  1. W pytaniu 3 zrobiłaś błąd w tytule.😉 Nie chcę wytykać i w ogóle ale to tak,żebyś wiedziała. Fajnie wszystko napisane, przyjemnie się czyta.💘
    Pozdrawiam,
    Laura z loreenbooklover.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie nie wytykasz <3 Dziękuję że zwróciłaś uwagę, bo ja niestety go nie zauważyła, a no mam problemy z robieniem błędów <3

    OdpowiedzUsuń